MediaCat

Kırıntıları anlatmaya yeter

KFC Kanada’dan Extra Crispy’nin dönüşünü kırıntılarını unutmadan kutlayan kampanya.

Kimi yiyecekler ortalığın kararında kirlenmesine yol açabilir kimileri ise hemen her yere saçılan kırıntılarıyla kendilerini belli eder. Extra Crispy tavuğunun kısa süreliğine dönüşünü duyurmak isteyen KFC Kanada, ürünün kendisinden ziyade etkilerinden birine, etrafa saçılan kırıntılarına odaklanıyor.

Courage imzalı kampanyanın Nikki Ormerod yönetmenliğindeki filminde Extra Crispy deneyiminin bir parçası olarak türlü yerlere saçılmış haldeki kırıntıların cazibesi ekrana geliyor.

Tavuğun ekstra çıtır olanının kırıntısından belli olduğunu gösteren kampanyanın ilanlarında da fotoğraflar Ormerod imzası taşıyor.

Courage Kurucu Ortağı ve Kreatif Direktörü Joel Holtby, “Kimi en iyi yemek deneyimleri biraz ortalığı batırabilir. Bu özellikle de kızarmış tavuk söz konusu olduğunda geçerlidir. Piyasadaki en lezzetli tavuğun KFC’ninki olduğunu herkes bilir ama onu yediğimizde hissettiğimiz keyif, gerçekten iyi olan bir yemeğin kanıtı olan ve genelde göz ardı edilen kırıntılara da uzanıyor. Bu deneyimi tümüyle kutlayan bir şey yapmak istedik” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.