MediaCat

Kimler konuşuluyor?

Medya Takibi Ajansı Interpress gazeteleri taradı. En çok konululan ünlülerin kim olduğunu ortaya koydu.

Kimler konuşuluyor?

Medya Takibi Ajansı Interpress’in sadece yazılı basını kapsayan araştırmasında, Kasım ayında haberlerin zirvesinde geçtiğimiz ay olduğu gibi yine ünlü sanatçı Hülya Avşar yer aldı.

Ulusal, bölgesel ve yerel iki bine yakın gazete ile dergilerde çıkan haberlerin incelenmesiyle oluşan listede, Avşar Kızı magazin sayfalarında 406 defa haber olarak ilk sırada yer alırken, Ajda Pekkan’ın isminin geçtiği 394 haberle ikinci olduğu belirlendi. Listede üçüncü sırada ise Tarkan hakkında yayınlanan 368 haberle kendine yer buldu.

Interpress’in yaptığı haber araştırmasında geçen ayın gazetelerinde en konuşulanlar listesinde dördüncü sırada Sezen Aksu 253 haberle yer alırken, Alişan ise 231 haberle beşinci oldu. Oluşan aynı listede Demet Akalın isminin geçtiği 227 haberle altıncı, Bülent Ersoy 214 haberle yedinci, Gülben Ergen 210 haberle sekizinci, Kıvanç Tatlıtuğ 208 haberle dokuzuncu ve Fazıl Say da 188 haberle onuncu oldu.
 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.