Kimberly-Clark Türkiye’de atama

Genel Müdür pozisyonuna Aaron Powell getirildi.

26.07.2013 - 11:04 | MediaCat

Kadın bağından çocuk bezine, yetişkin pedinden ıslak mendile kadar ürettiği ürünler ile tüketicilerin hayatını kolaylaştıran Kimberly- Clark Türkiye, faaliyetlerine alanında birçok başarılı projeye imza atan Aaron Powell ile devam edecek…

Washington Üniversitesi’ni bitiren ve ardından Wharton School of Business’ta MBA’ini tamamlayan Aaron Powell, kariyer hayatına 1993 yılında Procter & Gamble’da başladı ve çeşitli satış/marka yönetimi pozisyonlarında görev aldı. Aaron Powell P & G ‘den sonra tüketici ürünleri ve perakende yöneticisi olarak Bain & Company’de Strateji Danışmanı olarak çalıştı.

2007 yılında Kimberly-Clark’a “Global Tissue Projesi” ni yönetmek için Kurumsal Strateji Direktörü olarak katılan Aaron Powell; Ukrayna, Rusya ve Moldova’dan Sorumlu Ülke Direktörü olarak çalıştı. Aaron Powell ayrıca Çin ve Kore’de de Strateji Direktörü olarak görev aldı. Aaron Powell Kimberly-Clark Türkiye Genel Müdürü ve Kimberly-Clark MEA Liderlik Ekibi üyesi olarak kariyer hayatına devam etmektedir.

Evli ve iki çocuk babası olan Aaron Powell, İstanbul’da ailesi ile birlikte yaşıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.