Ketchup, Loyalty Awards’da 10 kategoride birden finalde

Ajans, yarışmada bir ilki gerçekleştirdi.

14.04.2014 - 15:23 | MediaCat

Loyalty Awards

Ketchup Loyalty Marketing, son üç yıldır en başarılı sadakat projelerini ödüllendiren Loyalty Awards‘da (Sadakat Ödülleri) 10 farklı kategoride birden finale kaldı.

10 Haziran 2014 günü Londra’da gerçekleşecek olan ödül töreninde Ketchup, 4 farklı müşterisi (Vodafone, The Coca-Cola Company, BP ve Volvo Car Türkiye) için yönettiği 6 farklı sadakat programı ile 10 kategoride birden finalist olarak yarışarak, ajanslar arasında da bir ilki gerçekleştirmiş olacak.

Konuyla ilgili olarak Ketchup Group CEO’su Yalçın Onur, “Üst üste iki yıldır en büyük ödülleri kazandığımız yarışmada, bu sene bir rekora imza atarak, katılım yaptığımız neredeyse tüm projelerimizle finale kaldık. Umuyoruz ki bu sene finalist olduğumuz her kategoriden bir ödül kazanarak ülkemize dönüp, sadakat pazarlaması alanındaki başarımızı bir kez daha perçinlemiş olacağız” diyerek görüşlerini paylaştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.