En leziz perküsyon

KasapDöner yeni reklam filmi için perküsyon sanatçısı Gencer Savaş ile çalıştı.

13.04.2017 - 08:50 | MediaCat

En leziz perküsyon

“Dönerde global bir marka” yaratmak hedefiyle faaliyet gösteren KasapDöner, perküsyon sanatçısı Gencer Savaş’ın yer aldığı son reklam filmini yayınladı.

Yönetmenliğini Onedio.com’un yönetmeni Tuğrul Uğur’un üstlendiği filmde KasapDöner’in Beşiktaş şubesindeki mutfak eşyaları ve etler perküsyon enstrümanı olarak kullanıldı.

Miks, kurgu ve mastering süreçlerinin İngiltere’de gerçekleştirildiği film hakkında konuşan Global Restoran Yatırımları Genel Müdürü Bahar Özürün, yeni reklam filmi için biraz yaratıcı, eğlenceli ve sıradışı bir şeyler yapmak istediklerini belirterek; “Böyle bir fikir ortaya çıktığında hepimiz hem büyük bir sevinç, hem de heyecan duyduk. Çekimler sırasında da, çekilen görüntüleri izlerken de ekip olarak çok eğlendik. Ümit ediyorum izleyenler de bizim kadar eğlenirler” dedi.

Türkiye standartlarının üzerinde bir iş çıkardıklarına inandığını söyleyen Özürün, “Bu süreçte özveriyle çalışan tüm ekibimize de teşekkür ederim. Bu alanda bundan sonraki hedefimiz ise tüm KasapDöner şubelerindeki personele Gencer Savaş tarafından perküsyon eğitimi verilmesi ve bize özgü ritmlerin şubelerimizde personelimiz ve misafirlerimiz tarafından çalınması olacak. Bundaki amacımız ise hem personelimizin motivsyonunun artırılması, hem de gelen misafirlerimizin güzel vakit geçirmesi. Reklam filmimizi bu projemizin müjdecisi olarak nitelendirebiliriz” diye belirtti.

KÜNYE

  • Reklamveren: KasapDöner
  • Ajans: Decibel Organizasyon
  • Yönetmen: Tuğrul Uğur
  • Özgün Müzik: Gencer Savaş
  • Oyuncular: KasapDöner çalışanları

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.