Çalışanlardan parlak reklam fikirleri

Johnsonville'in, çalışanlarının fikirleriyle hayata geçirdiği kampanyası iki yeni reklam filmiyle devam ediyor.

13.04.2017 - 09:20 | Sultan Öncü Arslanoğlu

Çalışanlardan parlak reklam fikirleri

Sosis markası Johnsonville geçtiğimiz sene başlattığı Made the Johnsonville Way kampanyasını bu yıl da sürdürüyor. Şirket çalışanlarının fikirlerinden hayat bulan kampanyaya, 70 fikrin arasından seçilerek hazırlanan iki yeni reklam filmi daha eklendi.

Droga5 New York işbirliğinde hayata geçirilen reklam filmlerinin ilkinin fikir babası şirkette nakliye uzmanı olarak görev yapan Todd. Todd’un eski müzik grubu Ruben & The Receders’ın bir araya gelerek markanın yeni tavuk ızgara ürünü için yazdıkları şarkıyı seslendirdikleri epik reklam filmi bir konser tadında geçiyor.

İkinci reklam filminin çerçevesiniyse ürün sorumlusu Cole’un 70’li yıllarda dedesiyle izlediği bir program oluşturuyor. Film, yiyeceklerin fiyatının tahmin edildiği Guess the Price That Food yarışmasında Johnsonville’in ürettiği füme sosisin büyük ödülle birlikte verildiği bir bölüm üzerine kurgulandı. Marka, füme sosis hakkındaki hikâyeleri anlatmak için bu yarışmanın oldukça doğru bir tercih olduğunu ifade ediyor. Zira çekimlerin yapıldığı sene göz önüne alındığında sosisin tüketicinin gözünde neredeyse paha biçilemez olduğunu söylemek mümkün.

KÜNYE

  • Reklamveren: Johnsonville
  • Reklam Ajansı: Droga5 New York
Kaynak: Creativity Online

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.