Karpat Polat Andy Awards jurisine aday gösterildi

DDB&Co ajans başkanı ve kreatif direktörü Karpat Polat, Amerika Birleşik Devletleri’nin en saygın reklamcılık yarışması Andy Ödülleri’nin 2010 yılı için jüriliğe aday gösterildi...

20.11.2009 - 00:00 | MediaCat

DDB&Co ajans başkanı ve kreatif direktörü Karpat Polat, Amerika Birleşik Devletleri’nin en saygın reklamcılık yarışması Andy Ödülleri’nin 2010 yılı için jüriliğe aday gösterildi.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Kristal Elma’sı olarak kabul edilen Andy Ödülleri’ne tarihte ilk kez bir Türk isim aday gösterildi. Karpat Polat ile birlikte aday gösterilen diğer jüriler arasında Apple’ın kreatif direktörü Mimi Cook, Twitter’ın medya ortaklığı direktörü Chloe Sladden, AlmapBBDO’nun kreatif direktörü Marcella Serpa gibi dünya iletişim sektörünün önde gelen başarılı isimleri var.

Dünyanın en yaratıcı ve en başarılı reklamcılarının jüri olarak yer aldığı Andy Ödülleri’nde bu yıl ilk kez, dünyanın her yerinden katılan reklamcılara jürileri oylama hakkı sunuluyor. “Tüm işler bitti, sıra jüriyi seçmekte” çıkış cümlesiyle katılımcılara farklı bir uygulama sunan Andy Ödülleri’nin jüri adayları listesine www.electthejury.com  adresinden ulaşılabilir ve oylamaya katılabilirsiniz. Yapılması gereken juri adayları arasından ilk 5 tercihinizi belirlemek ve ardından eposta adresinize gelecek epostadaki kodu konfirme ederek oyunuzu geçerli kilmaktir.  

Dünyanın en iyi kreatif direktörleri ve metin yazarları arasında 5. sıraya yükselerek tüm dünyanın gözlerini Türkiye’ye çeviren Karpat Polat, Amerika birlesik devletlerinin en önemli ödül yarışması Andy Ödülleri’nde  jüriliğe aday gösterilerek yine bir ilke daha imza atmış oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.