Karaca’da üst düzey atama

Karaca Marka ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

29.06.2020 - 16:18 | MediaCat

Karaca'da üst düzey atama

Karaca’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Karaca’da marka ve kurumsal iletişim direktörlüğüne Cennet Melis Uslukılınç atandı.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde tamamlamasının ardından kariyerine Evyap bünyesinde ürün müdür yardımcısı olarak adım atan Cennet Melis Uslukılınç, 2007 yılında Unilever’e geçti. 11 yıl çalıştığı Unilever’de gıda, kişisel bakım, ev bakım kategorilerinde 25 markanın alışverişçi ve kategori pazarlaması süreçlerini yöneten Uslukılınç, ardından London College of Fashion’da visual merchandising ve display, Central Saint Martins’de ise perakendede deneyim tasarımı eğitimlerini tamamladı. Uslukılınç, tecrübe ve birikimlerini perakende sektöründe faaliyet gösteren diğer firmalara aktarmak için Retail Guru Academy’i kurdu. Sabancı Üniversitesi EDU ’da perakendede faaliyet gösteren şirket ve markalara perakende deneyim tasarımı eğitimleri veren Uslukılınç, Bilgi Üniversitesi lisansüstü programı Marka Okulu’nda da perakende deneyim tasarımı dersi verdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.