Kapital Medya’dan iki yeni dergi

Kapital Medya Kurumsal Dergiler Departmanı AstraZeneca ve Arıkanlı Holding iştiraki olan Arıtech Bilgi Teknolojileri için hazırlanan dergilerin ilk sayıları Kasım ayında yayımlandı.

24.11.2005 - 00:00 | MediaCat

Kapital Medya Kurumsal Dergiler Departmanı AstraZeneca ve Arıkanlı Holding iştiraki olan Arıtech Bilgi Teknolojileri için hazırladığı dergilerin ilk sayılarını Kasım ayında yayımlandı.
AstraZeneca’nın kardiyologlara yönelik yayını Kardiyograf, üç ayda bir yayımlanacak ve Türkiye genelindeki kardiyovasküler uzmanlarına ücretsiz dağıtılacak. Kardiyograf, zengin içeriğiyle dikkat çekiyor. Ünlü fotoğrafçı İzzet Keribar’ın objektifinden bir kare ile okuyucularıyla buluşan Kardiyograf, Varanasi kentinin gizemini Keribar’ın yazısı ve fotoğraflarıyla gözler önüne seriyor. Ferhan Şensoy, Orhan Alkaya, Sina Akyol gibi değerleri edebiyatçılar Kardiyograf’ın yazarları arasında yer alıyor. İsmail Acar, İskender Pala, Ünsal Oskay, Sunay Akın, Efe Aydn ve kardiyoloğu Ethem Kumbay; ilk sayının ünlü konuklarından. Ekim ayında kaybettiğimiz Attila İlhan’a dair bir güzellemenin de yer aldığı dergide Çehov ve Kafka gibi dünya edebiyatçılarının hayatlarına dair yazılar bulunuyor. Kardiyologların keyifle okuyacağı bir yayın olan Kardiyograf, özel bir kutu içinde ve İzzet Keribar objektifinden Varanasi fotoğraflarının yer aldığı CD ile sunuluyor.
Telekominikasyon ve IT Servisleri alanında faaliyet gösteren ve Arıtech Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin kurumsal yayını Online, iki ayda bir yayımlanacak. Dergide Arıtech’ten kurumsal haberler, şirketin Türkiye’ye tanıttığı yeni geliştiren G.SHDSL teknolojisi hakkında bilgiler, çözüm ortaklarıyla söyleşiler ve mesleki gelişim sayfaları yer alıyor. Dergi Arıtech’in hizmet verdiği kuruluşlara, çözüm ortaklarına ve şirketin protokol listesine dağıtılıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.