Broadcast, Cable&Satellite Eurasia Fuarı başladı

Uydu yayıncılık ve TV sektöründeki son gelişmelerin sergileneceği Broadcast, Cable&Satellite Eurasia 2005 Fuarı bu sabah açıldı.

24.11.2005 - 00:00 | MediaCat

Uydu yayıncılık ve TV sektöründeki son gelişmelerin sergileneceği Broadcast, Cable&Satellite Eurasia 2005 Fuarı bu sabah açıldı. 24-27 Kasım tarihleri arasında İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan fuara bu yıl rekor düzeyde bir katılım gerçekleşti. 30 ülkeden 431 katılımcının yer alacağı fuarı 12 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Fuarın açılış törenine Hannover-Messe International İstanbul Genel Müdürü Doris Petersen, Türksat CEO’su Dr.Osman Dur, RTÜK Başkanı Zahid Akman ve Ulaştırma Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Muammer Türker katıldı. Törende bir konuşma yapan Petersen, fuarın sadece Avrasya bölgesinde değil, tüm dünyada önde gelen organizasyonlardan biri olduğunu söyledi.
Akman ise Türkiye’de sayısal yayıncılığa geçiş çalışmalarının 2006 ile hızlandırılacağını ifade etti: “RTÜK olarak bu konuda üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Her yeni teknolojiyi yakından takip etmek zorundayız.”
Çeşitli konferans ve kongrelerle desteklenecek olan fuar, CEBİT’in bir yan organizasyonu olarak konumlandırılıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.