Kamu sanatı icra eden bir aktivist: Mundano

Sokak Sanatçısı & Aktivist Mundano 8 Nisan'da Digital Age Tech Summit'te.

02.04.2021 - 17:35 | MediaCat

Kamu sanatı icra eden bir aktivist: Mundano

Bu yıl 8 Nisan tarihinde “Future-Proofing” temasıyla online gerçekleşecek Digital Age Tech Summit dijital devrimin yarattığı yeni platformların nabzını tutmaya ve dijital dünyanın en yaratıcı isimlerinin fikirlerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Geleceği şekillendiren teknolojilerin ve dijitalin rolünün masaya yatırılacağı Digital Age Tech Summit ’21’in konuşmacıları arasında yer alan isimlerden biri de Brezilya sokaklarını kirleten seçim poster ve afişlerini ilham veren sanat eserlerine dönüştüren, hurda toplayanların kullandığı tahta ve metal yük arabaları “carraças”ları graffitiyle boyayarak dünya çapında akım başlatan Sokak Sanatçısı & Aktivist Mundano.

Amaphiko, Ashoka ve TED Üyesi, kamu sanatı, insan hakları, yaratıcılık ve dijital inovasyon gibi farklı alanlarda birçok ödüle layık görülen “Pimp My Carroça” adlı sivil toplum kuruluşunun ve “Cataki” uygulamasının kurucusu Mundano, “Platform Kooperatifleri: ‘Sanatsal bir Tinder’ Örneğiyle Tanışın!” başlıklı konuşmasıyla 8 Nisan’da Digital Age Tech Summit katılımcılarıyla bir araya gelecek.

Digital Age Tech Summit ’21 hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve etkinliğe kayıt olmak için buraya göz atabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.