MediaCat

Kale Grubu’na yeni iş geliştirme direktörü

Kale Grubu Kurumsal Strateji ve İş Geliştirme Direktörü görevine Ender Ferruh Arslan atandı.

Kale Grubu’na yeni iş geliştirme direktörü

Kale Grubu Kurumsal Strateji ve İş Geliştirme Direktörü görevine Ender Ferruh Arslan atandı.

Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kalekim ve Kale gibi kendi alanında lider markaları çatısı altında bulunduran Kale Grubu’nun, Kurumsal Strateji ve İş Geliştirme Direktörü görevine Ender Ferruh Arslan getirildi.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Arslan, yüksek lisans eğitimini de ODTÜ Mekatronik (Makine, Elektronik ve Bilgisayar) Mühendisliği alanında yaptı.

Son olarak Ernst and Young’da Stratejik Planlama Danışmanlık Hizmetlerinden Sorumlu Ortak olarak görev alan Arslan, çalışma hayatına Nikon Europe BV’nin Türkiye Distribütörü Hitaş’ta pazarlama uzmanı olarak başladı. Ardından sırasıyla, Arçelik’te Ürün Geliştirme Mühendisi ve Stratejik Pazarlama Departmanında İş Geliştirme Koordinatörü, Arthur Andersen’de Stratejik Planlama Kıdemli Yöneticisi, İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de M&A ve Stratejik Planlama Müdürü ve Akkök Grup’ta İş Geliştirme, Stratejik Planlama Direktörü ve İcra Kurulu üyesi olarak çalıştı.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.