KADINLARA PAZARLAMA

Mary Lou Quinlan doğru olanı yapıyor ve “Kadınlar ne ister?” sorusunu kadınlara soruyor. Aynalı camın ardında şirket yöneticilerinin kurabiye yediği odak grup çalışmalarıyla değil. Kadın programları formatındaki kendi grup çalışması toplantılarında iş dünyasının kadınlara dair merak ettiği bütün soruların cevaplarını onlarla sohbet ederken almış. Quinlan, bu kitabı yazmadan önce tam 3.000 kadınla görüşme yaptığını söylüyor. […]

04.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Mary Lou Quinlan doğru olanı yapıyor ve “Kadınlar ne ister?” sorusunu kadınlara soruyor. Aynalı camın ardında şirket yöneticilerinin kurabiye yediği odak grup çalışmalarıyla değil. Kadın programları formatındaki kendi grup çalışması toplantılarında iş dünyasının kadınlara dair merak ettiği bütün soruların cevaplarını onlarla sohbet ederken almış. Quinlan, bu kitabı yazmadan önce tam 3.000 kadınla görüşme yaptığını söylüyor. Çok uluslu firmalarda CEO olarak çalıştıktan sonra kurduğu Just Ask a Woman adlı danışmanlık şirketinde kadınlara dair edindiği bütün deneyimlerini bu kitapta okurlarıyla paylaşıyor. Yalnızca kendi deneyimlerine değil, Wal-Mart’tan Estée Lauder’a, Avon’a kadar birçok küresel şirketin üst düzey yöneticilerinden aldığı tavsiyelere de yer veriyor kitabında. ??Kadınlar ne (mi) ister?
Belki de öncelikle bu kitaptaki öneri ve uyarıları kendi şirketine uyarlayan şirketler, müşteri hizmetleri, pazarlama yaklaşımları, reklam/tanıtım yöntemleri ister, kim bilir?
“Mary Lou Quinlan, sadece ‘bir kadına sormakla’ kalmayıp, aynı zamanda onu dinleyen yöntemiyle yıllar içinde edindiği deneyimlerinden hareketle, daha akıllıca ve daha iyi bir pazarlama için gerçek bir rehber ortaya çıkarmış.”?—Stephen A. Greyser, Harvard Business School Pazarlama ve İletişim Profesörü

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.