Kaan Sezyum Nokia reklamlarında!

Sezyum reklamlarda Kleopatra, Edison, Kazanova, Leonardo da Vinci, Einstein ve Graham Bell'i canlandırıyor.

17.11.2011 - 00:00 | MediaCat

Kaan Sezyum Nokia reklamlarında oynuyor.  Sezyum reklamlarda Kleopatra, Edison, Kazanova, Leonardo da Vinci, Einstein ve Graham Bell’i canlandırıyor.

Seri, Nokia Türkiye’nin Twitter hesabını takip edip, bu kişilere dair sorulacak sorulara yaratıcı cevaplar vererek Nokia E6 kazanma şansımız olduğunu müjdeliyor.

Yarışmaya Twitter üzerinden katılabilmek için Nokia Türkiye Twitter hesabı takipçilerinin altı farklı tarihi karakterin hesaplarını takip etmesi gerekiyor. Kaan Sezyum tarafından canlandırılan karakterler, kendi hesapları üzerinden attıkları tweet’lerle katılımcılara sorular soracak ve görevler verecek. İki hafta sürecek olan yarışmada, her gün sorulan sorulara cevap veren ve verilen görevleri yerine getiren kullanıcılar arasından en çalışkan katılımcılar seçilecek. Her haftanın sonunda en yaratıcı ve eğlenceli cevapları veren iki kişi jüri tarafından seçilerek birer adet Nokia E6 kazanacak.

Ayrıntılı bilgi islem-tamam.com adresinden edinilebilir.

Künye
Müşteri: Nokia
Ajans: Wunderman
Metin yazarı: Deniz Özturhan
Sanat yönetmeni: Berk Bayri 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.