JTI Türkiye, 3 yılda 200 milyon dolarlık yatırım yapacak

JTI Türkiye'nin çalışanlarına yönelik düzenlediği toplantıda konuşan Genel Müdür Bilgehan Anlaş...

14.01.2009 - 14:22 | MediaCat

JTI Türkiye’nin çalışanlarına yönelik düzenlediği toplantıda konuşan Genel Müdür Bilgehan Anlaş, kurumun 2008 yılı çalışmalarını değerlendirdi ve 2009 yılına ilişkin öngörülerini paylaştı. Bilgehan Anlaş, “Türkiye’deki en eski yabancı yatırımcılardan biri olma özelliğimiz nedeniyle, geçmiş yıllarda da buna benzer kriz ortamlarına tanık olduk. Ülkemizle birlikte bu zor günleri, istikrarlı yatırımlarla ve iş süreçlerinde verimlilik ve inovasyon çalışmalarına odaklanarak en az etkilenmeyle geçireceğimize inanıyorum” dedi.

Türkiye’nin en büyük ilk 50 özel şirketi arasında yer aldıklarını hatırlatan Anlaş, 2009-2011 yılları arasında toplam 200 milyon dolarlık yatırım yapmayı planladıklarını vurguladı. Anlaş, “Geçtiğimiz yıl sektörümüzdeki diğer firmalardan daha fazla büyüyerek öncü konumumuzu koruduk. 2008 yılında vergi yoluyla devlete 1.7 milyar dolar katkı sağladık. 2009 yılında bu katkıyı 2.1 milyar dolara çıkarmayı hedefliyoruz” dedi. Toplantının ardından JTI Türkiye çalışanlarına ve iş ortaklarına bir konser veren Candan Erçetin, seslendirdiği şarkılarla dinleyicilere keyifli bir gece yaşattı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.