MediaCat

Jonah Lehrer’in konuşması

Jonah Lehrer’in MediaCat Marketing Forum 2010’da yaptığı konuşmadan bölümler yayınllıyoruz.

Jonah Lehrer’in konuşması

29 Kasım’da  İstanbul’da gerçekleştirilecek MediaCat Marketing Forum, bu sene devrimci ürün
yaratma süreçlerinin ayrıntılarına odaklanacak.

‘Innovation + Simplicity + Design’ ana teması çerçevesinde düzenlenen Forum’a Jack Trout, John Maeda ve David Hackworthy gibi yıldız isimler konuşmacı olarak katılacak.

Nöroloji, psikoloji ve bilim ile insanın doğasını oluşturan nitelikler arasındaki ilişkilere dair yazılar yazan ve The Los Angeles Times tarafından ‘önemli bir yeni düşünür’ olarak ilan edilen Jonah Lehrer MediaCat Marketing Forum 2010’un konuğuydu.

How We Decide ve Proust was a Neuroscientist isimli iki kitabın yazarı Jonah Lehrer konuşmasında çeşitli alanlardaki liderlerin nörolojideki yeni keşiflerin avantajlarından yararlanarak nasıl daha iyi televizyon şovları yaptıklarını, nasıl daha çok futbol maçı kazandıklarını ve nasıl askeri yetilerini artırdıklarını –liste sonsuza kadar gidebilir- anlatıyor.

Şevkle ve samimiyetle, önemli ve karışık konseptleri kolayca açıklama yeteneğiyle, Lehrer herkesin ilgi alanına giren iki sorunun cevabını dahice veriyor: İnsan aklı nasıl karar verir? Ve bu kararları nasıl daha iyi verebilirsin?

Konuşmadan bölümlere http://on.fb.me/ugq3B2 ve  http://on.fb.me/rHU57H adreslerinden ulaşılabilir. 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.