MediaCat

Jane Fonda’dan harekete davet

84 yaşındaki ünlü oyuncu, H&M Move’un yeni marka yüzü oldu.

Jane Fonda’dan harekete davet

H&M’in hareketi odağına alan yeni markası H&M Move, marka yüzü olarak 84 yaşındaki ünlü oyuncu Jane Fonda’nın kamera karşısına geçtiği yeni kampanyasını yayınladı.

Kampanya filminde formu ve enerjisiyle dikkat çeken Grace & Frankie yıldızı, koreograf JaQuel Knight eşliğinde herkesi harekete geçmeye ve sporun herhangi bir dalını yaşamlarının bir parçası hâline getirmeye davet ediyor.

Markanın yeni koleksiyonu, ister yürüyüş, ister yoga ya da dans için olsun, herkesin rahatça hareket edebilmesi için tasarlandı. Hareket etmeyi kolaylaştıran üstler ve ceketlerin yanı sıra tayt ve sütyenlerden oluşan koleksiyonda antrenman veya koşu için özel ürünler arayanlara yönelik parçalar da bulunuyor.

Evde egzersiz kasetleriyle 1980’lerde endüstride devrim yaratan Jane Fonda, H&M Move ile işbirliğini, “H&M Move gerçekten tüm dünyayı harekete geçirmeye odaklandı ve bu da hayatımın çoğunu yaparak geçirdiğim bir şey. Ayrıca ‘spor giyim’ yerine ‘hareket kıyafeti’ felsefelerini çok beğendim. Bu, spor yapmak, en atletik olmak ya da zayıf olmakla ilgili değil. Vücudunuza size en iyi şekilde bakması için gereken hareketi vermekle ilgili” sözleriyle değerlendiriyor ve ekliyor: “Hareket eden biri olmak hayatım boyunca hem zihinsel hem de fiziksel olarak zinde ve sağlıklı kalmamı sağladı. Ve bence yaşlandıkça, yavaş da olsa hareket etmek çok daha önemli hâle geliyor.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.