Itway Türkiye ekibi genişliyor

Geçtiğimiz Nisan ayında ülkemize doğrudan yatırım yaparak Türkiye pazarına giren İtalyan bilişim devi Itway...

20.11.2008 - 12:27 | MediaCat

Geçtiğimiz Nisan ayında ülkemize doğrudan yatırım yaparak Türkiye pazarına giren İtalyan bilişim devi Itway, Türkiye ekibini genişletmeye devam ediyor. Bilgi güvenliği alanında katma değerli dağıtıcılık yapan Itway, Türkiye distribütörü olduğu Check Point, Nokia ve Websense ürünlerinin satışında görev yapmak üzere, Ankara ve İstanbul’da iki yeni ismi ekibine kattı.

İletişim sektörünün deneyimli ismi Yeşim Kirman, Itway iş ortaklarının Ankara’daki projelerine yakın destek sağlamak üzere, Ankara Bölgesi Satış Yöneticisi olarak göreve başladı. 1998 yılında Ankara Üniversitesi Elektronik Haberleşme Bölümü’nü bitiren Kirman, 1999-2007 yılları arasında Ankara bölgesinin en köklü İnternet servis sağlayıcılarından Adanet’te çeşitli kademelerde görev yaptı. Kirman son olarak Adanet’te Satış Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

Itway Türkiye ekibine katılan bir diğer deneyimli isim de Didem Vural oldu. Son olarak 6 yıldır çalışmakta olduğu Takım Bilgi İletişim’de (Team) Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Vural, Itway’de Satış Yöneticisi olarak göreve başladı. Vural, Itway’de bayi kanalının geliştirilmesi ve kurumsal bilgi güvenliği alanında iş geliştirmeden sorumlu olacak. Didem Vural Mimar Sinan Üniversitesi Matematik Bölümü mezunu.

Itway Ülke Müdürü Reha Akbaş, tüm Türkiye’de iş ortaklarına ve müşterilerine, en iyi bilgi güvenliği çözümlerini en yüksek katma değerle sunabilmek amacıyla, ekiplerini sektörün deneyimli isimleriyle genişlettiklerini ve yatırımlarının hız kesmeden devam edeceğini belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.