iStockphoto’nun yeni arama seçenekleri

iStockphoto bugün müşterilerin fiyata göre arama yapabilecekleri bir filtrenin uygulandığını duyurdu.

19.07.2011 - 00:00 | MediaCat

iStockphoto bugün müşterilerin fiyata göre arama yapabilecekleri bir filtrenin uygulandığını duyurdu. Yeni arama özellikleri, iStockphoto müşterilerinin istedikleri imajı daha hızlı ve kolay bir şekilde, üzerinde çalıştıkları projeye uygun fiyatla bulmasını sağlıyor.

iStockphoto’nun özel tasarımlı karelerden değerli stoklara kadar çok çeşitli 9 milyonu aşkın dosyadan oluşan arşivi, sitenin bir müşterinin aradığı içeriği ödemek istediği fiyatla bulabileceği anlamına geliyor. Geliştirilmiş arama filtrelerinin uygulanmasıyla, istenilen dosyayı bulmak daha kolay.

Müşteriler ilk kez fiyata dayalı olarak daha iyi arama sonuçları elde edebiliyor. iStockphoto Fiyat Aralığı Filtresi müşterilerin ya belirli bir fiyat seviyesi ya da bir fiyat aralığı seçmesini sağlıyor.

En düşük fiyat seviyesi (bir nokta), indirilmesi daha az kredi (iStockphoto para birimi) gerektiren dosyaları temsil ederken, en yüksek fiyat seviyesiyse (dört nokta) indirilmesi daha fazla kredi gerektiren dosyaları temsil ediyor.

iStockphoto fiyat filtresi sitedeki diğer filtrelerle –Lisans Türü, Şekil, Renk ya da Metin Alanı- birleştirildiğinde, müşteri doğru imajı hızlı ve verimli bir şekilde bulmasını sağlayan güçlü bir araç elde etmiş oluyor.

Yıllar içinde, iStockphoto’yu kullanan müşteri profili önemli ölçüde arttı. Vetta koleksiyonunda bulunan imajlar ve videolar gibi en yüksek kalitedeki dosyalar için fazla ödeme yapmak isteyen kalite arayan müşterileri sayısı giderek artıyor.

iStockphoto Fiyat Aralığı Filtresi artık endüstri lideri iStockphoto arama motorunun ayrılmaz bir parçası ve kullanıcının değişiklik yapmasını gerektirmiyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.