Arzum Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası sponsoru

Türkiye Satranç Federasyonu tarafından her yıl düzenlenen Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası’nın sponsorluğunu bu yıl da Arzum üstlendi.

19.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Türkiye Satranç Federasyonu tarafından her yıl düzenlenen Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası’nın sponsorluğunu bu yıl da Arzum üstlendi. 10-18 Temmuz tarihlerinde Konya’da gerçekleşen 2010–2011 Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası’nda birinciliği Betül Cemre Yıldız kazandı.

Arzum sponsorluğunda, Türkiye Satranç Federasyonu’nca her yıl gerçekleştirilen Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası’nda, ülkemizin dünya ve Avrupa çapında ödül almış kadın sporcularının yanı sıra Avrupa şampiyonalarında derece almış küçük sporcular da yarıştı. Gelişme çağındaki çocukların eğitimi ve kişisel gelişimine katkıda bulunmak ve satranç eğitimini teşvik etmek amacıyla yola çıkan Arzum’un desteklediği şampiyonada bu sene, Türkiye’nin farklı illerinden yaklaşık 80 sporcu kıyasıya mücadele etti. Betül Cemre Yıldız’ın Türkiye birinciliğini kazandığı Turnuva’da, Kardelen Cemhan ikinci, Selen Sop ise üçüncü oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.