İstikbal Avrupa’da büyüyor

İstikbal, dünya mobilya sektöründeki yerini hızla büyütüyor. İstikbal son olarak Hollanda'nın en popüler şehirlerinden...

12.06.2009 - 16:09 | MediaCat

İstikbal, dünya mobilya sektöründeki yerini hızla büyütüyor. İstikbal son olarak Hollanda’nın en popüler şehirlerinden Rotterdam’da yeni açtığı mağazası ile yurt dışındaki mağaza sayısını 220’ye çıkarttı… Avrupa’da büyümeye devam eden İstikbal Hollanda’da ikinci mağazasını ise başkent Amsterdam’da açacak.

Türkiye mobilya sektöründe 50 yıllık tecrübesi ile sektörün lider markası olan İstikbal, 2009 yılında da yurt dışı mağaza yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Türkiye’de olduğu gibi dünya mobilya sektöründe de önemli bir yer edinen İstikbal, yurt dışında açtığı yeni mağazaları ile dünyaya açılmaya devam ediyor.

İstikbal, yurtdışı hedefleri doğrultusunda Almanya, İngiltere, Avusturya ve Yunanistan’dan sonra Hollanda’da ilk mağazasını açtı. Yeni mağaza yatırımları ile Avrupa’da büyümeye ve yayılmaya devam eden İstikbal, Hollanda’nın Rotterdam şehrinde dünyaca ünlü Cubic House Groenendaal bölgesinin 300 metre yakınında, 1.000 metrekarelik gösterişli bir mağazaya imza attı. Hollanda’nın en yoğun nüfuslu şehirlerinden biri olan Rotterdam’da açılan her tür dekorasyon ürüne ev sahipliği yapan mağaza Avrupa’daki diğer mağazalara örnek olacak şekilde tasarlandı.

İstikbal, Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da yakın zamanda ikinci mağazasını açmayı hedefliyor. 6 Haziran 2009 Cumartesi Günü hizmete giren mağaza için yapılan özel açılış Boydak Holding ve İstikbal üst düzey yöneticileri ve halkın yoğun katılımı ile gerçekleşti. Açılış töreninde konuşma yapan Boydak Holding CEO’su Memduh Boydak “ Bugün burada Hollanda’da ilk mağazamızı açmaktan çok büyük mutluluk duyuyoruz. İstikbal’in diğer Avrupa ülkelerinde olduğu gibi Hollanda’da da başarılı grafiğini sürdürerek sevilen bir marka olacağına inanıyoruz. İstikbal olarak başta Avrupa ve Ortadoğu olmak üzere farklı coğrafyalarda yatırıma hız kesmeden devam edeceğiz.” dedi.

İstikbal, son olarak Hollanda’da açtığı yeni mağaza ile yurtdışı mağaza sayısını 220’ye, Avrupa’daki mağaza sayısını ise 52’ye yükseltti. İstikbal 2010 yılının sonuna kadar yurtdışı mağaza sayısını 300’e çıkartmayı hedefliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.