İşte Bing’de en çok arananlar!

Bing'de 2009'un en çok arananları belli oldu. Listenin zirvesinde popun kralı Michael Jackson var!...

03.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Bing’de 2009’un en çok arananları belli oldu. Listenin zirvesinde popun kralı Michael Jackson var!

Arama motorları internet üzerinde yolumuzu bulmamızı sağlamanın yanı sıra, tüm dünyadaki insanların belli dönemlerde en çok ilgilendikleri konuları da görmemizi sağlıyor. İşte Microsoft’un arama motoru Bing’in 2009 yılı için yayınladığı en çok arananlar listesi şöyle:

Bing’in açıkladığı listenin zirvesinde popun kralı Michael Jackson var. Zaten her dönem çok aranan isimlerden biri olan Jackson, ölümü ile birlikte bir kez daha en çok aranan isimler listesine girdi ve de zirveye yerleşti. En çok aranan ikinci kelime ise son dönemin mikro-blog çılgınlığının kaynağı olan Twitter. Üçüncü sırada ise insanların sağlık konusunda internetten ne kadar çok faydalandıklarını gösteriyor. Domuz Gribi aramaları listenin üçüncü sırasında.

Dördüncü sırada ise borsa kelimesi geliyor. Beşinci sırada ise yine bu yıl yaşamını kaybeden Charlie’nin Melekleri’nin unutulmaz oyuncusu Farrah Fawcett yer alıyor. Onu Patrick Swayze izliyor.

 

Kaynak: Milliyet

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.