İstanbul’a dev ayakkabılar geliyor

Türkiye’nin önemli sanatçı ve tasarımcıları tarafından tasarlanan dev ayakkabı heykellerinden oluşan Shoe-Art İstanbul 2008, 1 Eylül – 31 Ekim tarihleri arasında...

21.05.2008 - 15:55 | MediaCat

İstanbul, 1 Eylül – 31 Ekim arasında benzersiz bir açık hava sergisine ev sahipliği yapıyor: “Shoe-Art İstanbul 2008”

Türkiye’nin önemli sanatçı ve tasarımcıları tarafından tasarlanan dev ayakkabı heykellerinden oluşan Shoe-Art İstanbul 2008, 1 Eylül – 31 Ekim tarihleri arasında Hotiç’in ana sponsorluğunda İstanbul sokaklarında sergilenecek.

Dünyanın en önemli açık hava sergilerinden biri olmaya aday Shoe-Art İstanbul 2008 (Dev Ayakkabılar Sergisi) Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün ev sahipliğinde, İstanbul Büyükşehir Belediyesi izniyle gerçekleşiyor. Dev ayakkabı heykelleri, İstanbul sokaklarında sanatı ve yaratıcılığı, eğlenceli ve dinamik bir şekilde bir araya getiriyor ve şehrin en canlı, seçkin noktalarında sergileniyor. Sponsor firmalara, dev ayakkabı heykelleriyle halkla buluşma olanağı veren ve ilk defa İstanbul’da gerçekleşecek sergi kapsamında, 150’ye yakın dev ayakkabı heykelinin sergilenmesi planlanıyor.

Stiletto ve spor ayakkabı olmak üzere iki farklı modeli olan ayakkabılar dışında 10 adet motosiklet ayakkabının da sergi süresince şehirde dolaşmasıyla, sponsor markaların tanıtımları pekiştirilecek. Shoe-Art İstanbul 2008 açık hava sergisinde, Türkiye’nin önde gelen sanatçıları, önemli tasarımcıları ve ünlü isimleri, dev ayakkabı heykellerine kendi renk ve bakış açıları ile hayat verecek.

Sanatsal bir etkinlik olmasının yanı sıra Shoe-Art, Türk markalarının tanınmasını ve itibar kazanmasını desteklerken aynı zamanda sosyal sorumluluk duygusunu da aşılayan bir etkinlik. Şişli Belediyesi’nin desteği ile şehrin en seçkin noktalarında iki ay boyunca sergilenecek dev ayakkabılar, uluslararası bir projeye temel oluşturduğu gibi toplumsal yardımlaşmaya da imkan sağlıyor. Shoe-Art İstanbul 2008 sergisi sonunda düzenlenecek müzayededen elde edilecek gelir TEMA ve Türk Kalp Vakfı’na doğrudan bağışlanacak.

Dünyanın en önemli açık hava sergilerinden biri olmaya aday Shoe-Art İstanbul 2008, şehre sanatsal bir hava sağlamasının yanı sıra, ulusal ve uluslararası alanda farkındalık yaratacak bir tanıtım gücü de oluşturuyor. Effect Halkla İlişkiler, TBWA Fusion, Joy Türk, CNN Türk ve Moda Tasarımcıları Derneği’nin yan sponsorluğunda düzenlenen Shoe-Art İstanbul 2008, Türk markalarına bulunduğu şehri ve ülkeyi aşarak dünya çapında tanınma fırsatı da sunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.