İstanbul design Week’e ‘İddaa’ desteği

İstanbul’u, tasarımın kurumsal ve deneysel merkezi haline getiren İstanbul Design Week’e, yılın en İDDAA’lı

12.09.2007 - 08:49 | MediaCat

İDDAA, kültürler arası bağlantı konumundaki İstanbul’u, tasarımın kurumsal ve deneysel merkezi haline getiren İstanbul Design Week’e, yılın en İDDAA’lı genç tasarımcı ve en İDDAA’lı tasarımını ödüllendirerek yine destek verdi.

2004 yılından bu yana başta Türk futbolu olmak üzere sporun bir çok alanındaki katkılarına ilaveten Kültür ve sanat alanlarındaki desteğini sürdüren İDDAA Türk ve dünya tasarımının özgün ürünlerinin sergileneceği İstanbul Design Week 2007’e 3 yıldır destek veriyor.

Birbirinden yaratıcı tasarımların yer aldığı Istanbul Design Week’te yüzlerce katılımcı içerisinden Hamak tasarımları ile Pınar Yar ve Tuğrul Gövsa Yılın En İDDAA’lı Tasarımcıları ödülünü, Aziz Sarıyer Hamam tasarımları ile En İDDAA’lı tasarım ödülüne layık görüldü. Tasarımcılar ödüllerini Tarihi Galata köprüsünde yapılan ödül töreni ile İnteltek Genel Müdürü Sn Ahmet Sezer’den aldılar.

İDDAA’nın İstanbul Design Week ile özdeşleşen “İDDAA BALIKLARI”, bu yıl da etkinliği renklendirdi, yaratıcılığına güvenenler İDDAA balıklarını özgünce tasarladı ve Galata köprüsünde onların da balıkları oltaya takıldı.

Heyecanı ve yarışmayı sevenlerin oyunu İDDAA, dünyanın dört bir yanından gelen tasarım harikası ürünlerin yer aldığı ve yaratıcılığının sınır tanımadığı bu özel kent projesine destek vermeye devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.