İstanbul billboard’ları Ströer’e emanet

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin outdoor çalışmalarını da yürüten alt şirketi Kültür AŞ, İstanbul billboard’larının reklam pazarlama sorumluluğunu Ströer Kentvizyon’a emanet etti.

05.07.2006 - 00:00 | MediaCat

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin outdoor çalışmalarını da yürüten alt şirketi Kültür AŞ, İstanbul billboard’larının reklam pazarlama sorumluluğunu Ströer Kentvizyon’a emanet etti. Böylece şimdiye kadar ağırlıklı olarak başta Ankara ve İzmir olmak üzere büyük Anadolu şehirlerinde faaliyet gösteren Ströer Kentvizyon, İstanbul’da da büyük bir açıkhava gücü elde etmiş oldu.

Ströer Kentvizyon’dan konu hakkında yapılan açıklamada, İstanbul’daki tüm billboard’ların yenileneceği ve yeni ürünlerinin hepsinin ışıklı olacağı söylendi. Açıklamada söz konusu yeni ürünlerin hem yayalar hem de araçlardaki yolcular tarafından kolaylıkla görülebilir yükseklikte ve mesafede olmasına özellikle dikkat edileceği belirtildi.

Edinilen bilgiye göre bu yeni ürünlerde yeni kağıt çeşitleri ve yeni bir yapıştırma tekniği kullanılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.