İstanbul Bilişim sloganını arıyor

Marka, en beğenilen sloganı iPhone 8 ile ödüllendirecek.

11.01.2018 - 10:17 | MediaCat

İstanbul Bilişim sloganını arıyor

Teknoloji alanında faaliyet gösteren online satış şirketi İstanbul Bilişim, genişleyen ürün gamı ve mağaza süreçleriyle dinamikleşen yapısını en iyi anlatacak sloganı arıyor.

Sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği çağrı ile yeni sloganını beklemeye koyulan İstanbul Bilişim, en beğenilen slogan fikrini de iPhone 8 ile ödüllendirecek. Slogan arayışı için son tarih ise 12 Ocak Cuma. Bu tarihte sonlanacak olan yarışmanın sonuçları 15 Ocak Pazartesi günü açıklanacak.

Kampanya ile ilgili konuşan İstanbul Bilişim CEO’su Ediz Akın, her online mecra gibi sosyal medyanın da gücüne inandıklarını ve insanlara ulaşmanın en kolay yolu olmasından ötürü sosyal medyayı seçtiklerini belirtti. Türkiye’de özgün fikirlere sahip, çok yaratıcı insanların bulunduğunun altını çizen Akın, kampanyanın, İstanbul Bilişim markasının insanların gözünde nasıl konumlandığını da görebilmeleri açısından da iyi bir fırsat olacağını söyledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.