Işıltan CSW, i-deco İstanbul’un iletişim ajansı

i-deco İstanbul, tüm iletişim hizmetleri için Işıltan Creative Works Studio ile anlaştı...

10.08.2010 - 00:00 | MediaCat

08-12 Aralık 2010’da CNR Expo Fuar Merkezi’nde dördüncüsü gerçekleştirilecek olan Türkiye’nin en kapsamlı tasarım ve dekorasyon etkinliği olan i-deco İstanbul; sanayiciyi, tasarımcıyı, yatırımcıyı ve alıcıları bir araya getirmeye devam ediyor.

Yerli ve yabancı iç mimarların, dekoratörlerin ve zevk sahibi tüketicilerin aradığı tüm dekorasyon ürünlerinin yer alacağı tasarımın kalbinin attığı i-deco İstanbul’a, 600 markanın ve 20 binden fazla ziyaretçinin katılması bekleniyor.

Biz de Işıltan CWS olarak tam iletişim ajansı standartlarında çözümler ürettiğimiz ve pazarlama iletişiminin her alanında eksiksiz hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız arasında Türkiye’de tasarımın nabzını tutan, sürpriz konukları ile aylarca konuşulmaya devam edilen ve sunulan yaratıcı fikirler ile  öncü olan i-deco İstanbul’a hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyarız…
Işıltan CWS; interaktif, yeni nesil, dinamik ve kreatif kadrosu ile dünyanın en seçkin 30 PR şirketini bünyesinde bulunduran Brando World Network’ün Türkiye’deki iş ortağıdır ve Fatih Kıral Mobilya, Rixos Premium Bodrum, Aktur, Boudesign, Smart Play Eğlence Merkezleri ve Luxury Home’a hizmet vermektedir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.