AdSchool İstanbul yüksek lisans programları

AdSchool İstanbul Pazarlama İletişimi ve Reklam Tasarımı yüksek lisans programları, yüksek lisansta...

10.08.2010 - 00:00 | MediaCat

AdSchool İstanbul Pazarlama İletişimi ve Reklam Tasarımı yüksek lisans programları, yüksek lisansta endüstriyel deneyimi ve akademik gücü buluşturuyor.

Pazarlama-iletişiminin uygulama temelli bir alan olduğuna dair yaygın inanış var. Ancak sektördeki rekabetin artması, profesyonellerin ayrışma çabası bu alanda yüksek lisans yapanların sayısının giderek artmasına neden oluyor. Teori ile pratiği buluşturma amaçlı AdSchool Istanbul Pazarlama İletişimi ve Reklam Tasarımı yüksek lisans programları, genç profesyonelleri bu doğrultuda destekliyor.

Reklamcılık Vakfı ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin ortaklığında kurulan AdSchool Istanbul, tüm dünyada geçerli, YÖK’e akredite yüksek lisans programları sunuyor. AdSchool’da profesyoneller, ustalar, akademisyenlerle gerçek pazarlama iletişim sorunları ve güncel konular, veriler hakkında düşünüyor-tartışıyor, meslektaş konuşmaları yapılıyor, farklı disiplinlerle ortak projeler hazırlanıyor.

Katılımcıların ağırlıklı olarak marka yönetimi, kurumsal iletişim, medya planlama, pazar araştırmaları, dijital pazarlama, mobil iletişim gibi alanlarda çalıştığı AdSchool Istanbul, bu yıl yeni açılacak olan Digital Track ve Strategic Track ile katılımcılara, yüksek lisansları dahilinde uzmanlaşmak istedikleri alanlara yönelme olanağı veriyor.  Ipsos KMG’nin bilgi ortaklığı desteğiyle nitelikli bir yüksek lisans eğitim ortamı sunuyor. AdSchool Istanbul’un akademik kadrosunda şu isimler bulunuyor: Ayşegül Molu, Celil Oker, Deniz Mukan, Doğan Yarıcı, Duygu Alptekin, Ebru Çapa, Fatma Galasun Sav, Doç. Dr. Halil Nalçaoğlu, Haluk Sicimoğlu, İzzeddin Çalışlar, Dr. Kaan Varnalı, Kıvanç Bilgeman, Levent Erden, Meral Akyel, Meral Okay, Yrd. Doç. Dr. Metehan Sekban, Nokta Çelik, Dr. D. Selcen Ö. Aykaç, Vural Çakır ve Ipsos KMG Ekibi, Dr. Zafer Aracagök.

20 Ağustos’a kadar devam edecek başvurular ve programlar hakkında ayrıntılı bilgi için http://www.adschool.bilgi.edu.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.