MediaCat

Kitaplar

İş Dünyasının Geleceği

Bernard Marr

SATIN AL

Açıklama

İş dünyasındaki yıkım ve dönüşümler yavaşlamak şöyle dursun, giderek daha büyük bir hızla gerçekleşiyor. Yalnızca son on yılda, tüm sektörlerdeki liderler için yeni fırsatlar ve zorluklar yaratan pek çok yeni trend ortaya çıktı. Bu dönüştürücü güçler sadece işletmeleri etkilemiyor; dünyada yaşayan herkes muazzam değişimler ve zorluklarla karşı karşıya.

Önünü görüp uyum sağlayanlar kazanacak!

Çok satan iş dünyası yazarı ve stratejist Bernard Marr kitabında, bu değişim fırtınasının arkasındaki sosyal ve teknolojik güçleri ve bu değişimlerin kilit sektörler üzerindeki etkisini inceleyerek yirmiden fazla trend belirliyor. Ardından şirketlerin 21. yüzyılda kendilerini yönetme biçimlerini değiştirecek bu trendleri hem mercek altına yatırıyor hem de bunları teknolojik ve sosyal inovasyonlara dair pratik içgörüler ve çıkarımlarla destekliyor.

Marr’ın kitabı yöneticiler, iş dünyası liderleri, iş geliştirme ve inovasyondan sorumlu yöneticiler için hızla yaklaşmakta olan değişimlere ve yıkımlara ışık tutan, mutlaka okunması gereken bir kaynak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.