Ipsos eşbaşkanı Türkiye’ye geliyor

Uluslararası veri toplama bazlı araştırmada dünya üçüncüsü, reklam araştırmalarında dünya lideri

31.08.2007 - 10:06 | MediaCat

Uluslararası veri toplama bazlı araştırmada dünya üçüncüsü, reklam araştırmalarında dünya lideri olan Ipsos’un eş başkanı Didier Truchot, Ipsos KMG birleşmesinin ardından ilk defa Türkiye’ye geliyor.

11 Eylül 2007 tarihinde Conrad Otel’de gerçekleştirilecek toplantıya Ipsos’un eş başkanı Didier Truchot’un yanı sıra üst düzey yöneticileri de katılacak. Didier Truchot, Eş Başkan&CEO Ipsos / “Araştırma dünyası”, Shane Farrell, CEO, Merkezi Doğu Avrupa, Asya ve Almanya / “Türkiye’de Ipsos strateji ve ürünlerinin tanıtılması ve uygulaması”, Pierre Le Manh, Global CEO, Ipsos Marketing / “İnovasyon”, Daniel Leis – Bölge Başkanı, Ipsos ASI / “Süregelen reklam araştırma sisteminizden yeni sisteme çarpıcı geçiş”, Antonie Moreau – Direktör, Ipsos Loyalty / “Ipsos Loyalty vizyonu ve sundukları”, Vural Çakır – CEO, Ipsos KMG / “Ölçüm ve içgörü ötesi: Ipsos KMG” konulu konuşmalarını yapacak.

Toplantıda araştırma dünyasındaki gelişmelerin yanında Ipsos’un Türkiye stratejileri de aktarılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.