iPhone 3G Türkçe menüsüyle Turkcell’de

Türkiye'ye Turkcell ayrıcalığıyla gelen iPhone 3G artık Türkçe kullanılabilecek Türkiye’nin lider iletişim...

21.11.2008 - 18:19 | MediaCat

Türkiye’ye Turkcell ayrıcalığıyla gelen iPhone 3G artık Türkçe kullanılabilecek Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, dünyada devrim yaratan iPhone 3G’yi 21 Kasım tarihinden itibaren müşterilerine Türkçe olarak sunuyor. Apple tarafından geliştirilen ve Türkçe menü dahil edilen yeni yazılımı sayesinde, arzu eden kullanıcılar iPhone 3G’yi Türkçe kullanabilecek.

iPhone 3G’nin 2.2 versiyonlu yeni yazılımı 21 Kasım 2008 tarihinden itibaren iTunes üzerinden indirilebiliyor. Cihazın çalışma performansını artıracak geliştirmelerin de yapıldığı yeni yazılım sayesinde dünyanın neresinde olursa olsun, herhangi bir iPhone 3G kullanıcısı o an internete bağlı olan bilgisayarındaki iTunes uygulaması ile yeni güncellemeyi otomatik olarak indirebilecek ve iPhone 3G’ye yükleyebilecek. Ardından Settings > General > International > Language menüsünden dili Türkçe seçip kullanabilecek. Ayrıca kullanıcı isterse bu yazılım güncellemesi sayesinde klavyedeki “Otomatik Düzeltme” özelliğini de kapatabilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.