İnternet Haftası sponsoru Tellcom

Tellcom, Bilişim Sivil Toplum Kuruluşları platformu tarafından...

25.04.2008 - 14:05 | MediaCat

Tellcom, Bilişim Sivil Toplum Kuruluşları platformu tarafından 7–20 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Internet haftasına sponsor oldu.

Bilişim Sivil Toplum Kuruluşları platformu tarafından düzenlenen İnternet Haftası her yıl Türkiye’de Interneti’n doğum günü olan Nisan ayında kutlanıyor. Bu yıl da 7–20 Nisan tarihleri arasında 11. İnternet Haftası kapsamında Türkiye genelinde etkinlikler, şenlikler ve paneller düzenlendi.

Türkiye’nin bilgi toplumuna dönüşümünü fiber optik altyapı ve erişim yatırımları, yenilikçi kurumsal çözümler, alternatif ses ve veri iletim hizmetleri ile desteklediğini belirten Tellcom Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Aygen Onar Uluer, İnternet Haftası sponsorluğu ile Türkiye’deki Internet kullanımının gelişmiş ülkeler seviyesine çıkmasında yeni teknolojilerin içselleştirilmesi ve geliştirilmesine yönelik politikaların gerekliliğini vurguluyor.

Bilgi İçin:
MPR Halkla İlişkiler A.Ş
(0212) 212 34 64
Berrin Ersoy Sağlam

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.