Kadir Çöpdemir’den ‘Maksat Eğitime Katkı’

Kadir Çöpdemir’in sevilen programı Maksat Muhabbet’in ünlü konuklarının...

25.04.2008 - 14:20 | MediaCat

Kadir Çöpdemir’in sevilen programı Maksat Muhabbet’in ünlü konuklarının en özel eşyaları, 26 Nisan’dan itibaren www.gittigidiyor.com’da satışa çıkıyor.

‘Maksat Eğitime Katkı’ Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamındaki açık artırmanın ilk haftasında Semih Saygıner’in ıstakası ile Beyazıt Öztürk’ün takım elbisesinin de aralarında bulunduğu özel eşyalar, geliri maddi imkansızlıklardan dolayı eğitim göremeyen çocuklara bağışlanmak üzere satılacak.

Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret platformu www.gittigidiyor.com, Kirpi Film’in yapımcılığını üstlendiği Maksat Mubabbet programı ile yılın en anlamlı açık artırmasına imza atıyor. Kadir Çöpdemir’in sunduğu ‘Maksat Muhabbet’ programına yayınlandığı ilk günden itibaren konuk olan ünlülerin getirdiği özel eşyalar ve hediyeler, dört hafta boyunca GittiGidiyor’da açık artırmaya çıkıyor.

‘Maksat Eğitime Katkı’ Sosyal Sorumluluk Projesi ile başlatılan açık artırmanın tüm geliri, TOÇEV aracılığıyla, maddi imkansızlıklar yüzünden eğitim-öğretim göremeyen çocuklara gidecek.

‘Maksat Eğitime Katkı’ açık artırması, satışa sunulan eşyalara her hafta yenileri eklenerek, 27 Mayıs’a kadar devam edecek. GittiGidiyor.com yetkilileri, sevdikleri ünlülerin eşyalarını açık artırmada kaçırmak istemeyenlere siteyi yakından takip etmelerini öneriyor.

‘Star Ürünler’ kategorisinde, her hafta 4 ünlünün özel eşyaları sadece 3 gün için 1 YTL taban fiyatı ile açık artırmada olacak. Bu ürünleri açık artırmada satın alan GittiGidiyor.com kullanıcısı, isterse ürününü Maksat Muhabbet programında Kadir Çöpdemir’in elinden alabilecek.

Bu anlamlı açık artırmaya, Yaşar’dan Uğur Dündar’a, Seray Sever’den Erdal Özyağcılar’a her hafta birçok yeni ünlü isim destek verecek. Açık artırmanın açılış haftasının Star Ürünleri ise Beyazıt Öztürk’ün takım elbisesi; Semih Saygıner’in ıstakası; Feridun Düzağaç’ın imzalı gitarı; Cem Arslan’ın kol düğmeleri.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.