ING, Turuncu Hesap kampanyasını başarı hikayesi seçti

21 Ocak’ta ‘Turuncu Hesap’ı sunan ING Bank, yılbaşından bu yana sürdürdüğü Turuncu Hesap lansman kampanyası ile ING Grubu bünyesinde örnek başarı hikayesi seçildi.

14.06.2011 - 00:00 | MediaCat

21 Ocak’ta ‘Turuncu Hesap’ı sunan ING Bank, yılbaşından bu yana sürdürdüğü Turuncu Hesap lansman kampanyası ile ING Grubu bünyesinde örnek başarı hikayesi seçildi.

ING Bank, 21 Ocak’ta sunmaya başladığı ‘Turuncu Hesap’ta yeni reklam filmiyle kampanyanın ikinci ayağına başladı. Turuncu Hesap’taki yeni kampanyada da 1 Kadın 1 Erkek dizisinden tanınan Ozan ve Zeynep yani Demet Evgar ile Emre Karayel rol alıyor.

Turuncu Hesap’ın İstanbul’da çekilen yeni reklam filminde Ozan ve Zeynep Brezilyalı mankenle ürünün “masrafsızlık” özelliğini anlatıyor. ING Bank bir önceki reklam kampanyası için Kıbrıs’ta beş sokak kapatmıştı. Çekimleri PTT Film ve Y&R ortaklığı ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gerçekleşen reklam filmi için 40 kişilik bir ekip çalışmıştı. Reklam filminin ana karakteri olan devasa ‘Turuncu Portakal’ ise özel bir teknik ve kumaşla dikilmiş, darbelere karşı dayanıklı olması için çekimlerden önce özel testlerden geçirilmişti.

ING Grubu, Turuncu Hesap kampanyasını örnek başarı hikayesi seçti

Turuncu Hesap için yürütülen kampanya ING Grubu’nun faaliyet gösterdiği 40 ülke içinde örnek kampanya seçildi. Haziran ayında Amsterdam’da düzenlenecek ING Uluslararası Konferansı’nda “En İyi Uygulama” bölümünde Türkiye’den bir ekip Turuncu Hesap kampanyasını 40 ülkeden gelen üst düzey ING yöneticilerine anlatacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.