ING Türkiye’den küresele transfer

Feyza Tamer, ING'nin global marka yönetiminde görev alacak.

03.06.2020 - 10:24 | MediaCat

ING Türkiye’den küresele transfer

ING Türkiye bünyesinde iletişim ve marka deneyimi grup müdürü olarak görev almakta olan Feyza Tamer, 1 Ağustos 2020 itibarıyla geçerli olacak şekilde ING Grubu Global Marka Stratejisi ve Pazarlama İletişimi Liderliğine atandı.

ING Türkiye’nin sektördeki yenilikçi tavrını yansıtan “Eski Köye Yeni Adet” iletişim platformu başta olmak üzere ING Türkiye markasının hem tüketici hem de kurum çalışanları nezdinde gelişmesine katkıda bulunan ve büyük başarılar elde eden pek çok iletişim kampanyasına ve işbirliğine imza atan Feyza Tamer, yeni görevinde, global bir “love brand” olma hedefiyle faaliyet gösteren ING’nin bütünsel marka stratejisini hazırlayan ve ING Grubu’nun faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde hayata geçirilmesini sağlayan ekibe liderlik edecek. ING’nin global marka yönetiminde görev alacak olan Tamer, çalışmalarına Amsterdam’da devam edecek.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü’nde tamamlamasının ardından İspanya’da bulunan IE Business School’da MBA yapan Tamer, kariyerine 2003 yılında Garanti Bankası’nda adım attı. Garanti Bankası’nda 2012 yılına kadar dijital bankacılık ve dijital pazarlama alanlarında yöneticilik yapan Tamer, ING Türkiye ailesine 2012 yılında dijital kanallar pazarlama ve satıştan sorumlu isim olarak katıldı. 2014 yılından itibaren ING Türkiye Pazarlama İletişimi Müdürü olarak görev alan Tamer, 2018 yılı itibarıyla mevcut görevine ek olarak kurumsal iletişim alanındaki sorumluluğu da alarak ING Türkiye İletişim ve Marka Deneyimi Grup Müdürü olarak görevine devam etti. Tamer, markanın reklam, dijital pazarlama, tasarım, marka kimliği, sosyal medya yönetimi, medya planlama, pazar araştırmaları, basın ilişkileri, kurumsal sosyal sorumluluk, iç iletişim, etkinlikler ve sponsorluklar da dahil olmak üzere pazarlama ve kurumsal iletişim faaliyetlerinden sorumlu oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.