Imperial Tobacco Türkiye’de üst düzey atamalar

Imperial Tobacco Türkiye’de Gürhan Pasinli’nin yeni genel müdür olmasının ardından üst yönetim kadrosunda da görev değişiklikleri yaşandı.

05.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Imperial Tobacco Türkiye’de Gürhan Pasinli’nin yeni genel müdür olmasının ardından üst yönetim kadrosunda da görev değişiklikleri yaşandı. 1 Mart 2011 tarihi itibariyle geçerli olan yeni atamalara göre, Hilal Eksel Merter, Marka ve Ticari Pazarlama Direktörlüğüne, Altan Gezer, Satış ve Dağıtım Direktörlüğüne, Mustafa Şahin, Kurumsal İlişkiler Direktörlüğüne, Bora Özgül ise Ticari Bilgi Araştırma ve Raporlama Müdürlüğüne getirildi.

Imperial Tobacco Türkiye Genel Müdürü Gürhan Pasinli, yeni yapılanma ile ilgili görüşlerini şu şekilde dile getirdi: “Şirketimizin bu yeni yapıyla beraber çok daha rekabetçi olacağına, sürdürülebilir büyüme ve karlılık hedeflerine doğru daha da emin adımlar atacağına inanıyorum,” dedi.

Imperial Tobacco Türkiye Marka Pazarlama Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Hilal Eksel Merter, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Georgia Institute of Technology’den master derecesini alan Merter, önce Johnson Wax’de Ürün Müdürlüğü ardında Efes Pazarlama’da sırasıyla Grup Ürün Müdürlüğü ve Pazarlama Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Hilal Eksel Merter, 2004 yılında Imperial Tobacco Türkiye ekibine katıldı.

Yeni görevi öncesinde Saha Satış Müdürü olarak çalışan Altan Gezer, Atatürk Üniversitesi Kimya Bölümü’nden mezun oldu. Mercedes Benz ve Masterfoods Gıda’da satış üzerine kariyerini geliştiren Gezer, 2004 yılında Imperial Tobacco’da çalışmaya başladı.

Finans ve Kurumsal İlişkiler Departmanı Direktörü Mustafa Şahin ise, İstanbul Üniversitesi İşletme-İstatistik bölümlerini bitirdi. Çalışma hayatına Santa Farma İlaç’ta başlayan Şahin, sonrasında Hyundai ve Rothmans Türkiye’de çalıştı. Mustafa Şahin 2002 yılından bu yana Imperial Tobacco Türkiye’de görev yapıyor.

2005 yılında Satış Planlama ve Geliştirme Müdürü olarak Imperial Tobacco’da çalışmaya başlayan Bora Özgül ise, bu görevinden önce Efes Pilsen Bira grubunda Satış Sistemleri Yöneticisi olarak çalışıyordu.

 

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.