MediaCat

İmamoğlu Seçim Kampanyası’na 5 ödül daha

Ekrem İmamoğlu’nun seçim kampanyası 5 Pollie Ödülü’ne layık görüldü.

İmamoğlu Seçim Kampanyası’na 5 ödül daha

Şubat ayında Reed Awards’tan 5 ödülle ayrılan 2019 İmamoğlu Seçim Kampanyası geçtiğimiz gün dünya siyasi iletişim sektörünün en saygıdeğer ödül organizasyonu Pollie Ödül Töreni’ninde 5 Pollie Ödülü’ne layık görüldü.

AAPC (Amerikan Siyasi Danışmanlar Derneği) tarafından bu yıl 51’incisi, COVID-19 önlemleri nedeniyle online olarak Washington D.C’de gerçekleştirilen Pollie Ödül Töreni’ndeki başarıları hakkında konuşan İmamoğlu Kampanya Direktörü ve Öykü Ajans Başkanı Necati Özkan şu sözleri söyledi:

Yaratıcı endüstrinin acı kaybı“Dijital reklam filmleri kategorisinde yarışan Bisiklet filmimizle Altın, İstanbul Senin filmimizle Gümüş, Futbol filmimizle Bronz Pollie’leri tek başımıza biz aldık. Televizyon filmleri kategorisinde Bisiklet filmimizle Gümüş Pollie, bütün kategorileri kapsayan Overall kampanyalar kategorisinde ise Bronz Pollie kazandık.”

İmamoğlu kampanyasıyla başvurdukları dört uluslararası yarışmada 14 Polaris, 4 Felis, 5 Reed ve 5 Pollie olmak üzere toplam 29 ödül kazandıklarını belirten Özkan, “Koronavirüs günlerinde çok iyi geldi bu haber” dedi.

Yarışmaya dair ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilir, İmamoğlu Seçim Kampanyası’nın Pollie Ödülü’ne layık görülen filmlerini aşağıdan izleyebilirsiniz.

İstanbul Senin

Futbol

Bisiklet

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.