MediaCat

Kitaplar

İlk Satışta Aşk

Tolga Sasık & Mete Nacar

SATIN AL

Açıklama

Sektörünüz fark etmez: Müşteriler kurumsal markanıza olduğu kadar size de “güven” duymak ister. Yaptığınız işte “tercih edilen” olabilmek için de fark yaratmanız gerekir. Her şeyin temelinde işinize hâkimiyetiniz ve “bilginiz” yatar. Özellikle satış işinde “güçlü bir network” çok önemlidir. Bunlar sizin “kişisel marka”nızı oluşturur.

Peki, gayrimenkul sektöründe kişisel marka nasıl oluşturulur ve yönetilir? İşte bu sorunun cevabı elinizdeki kitapta.

Bu kitapta teorik bilgiler değil, gerçek hayatta yaşanmış 25 farklı satış vakası ve her birinin sonunda “gayrimenkul danışmanı”mızın neleri doğru, neleri yanlış yaptığı ve nasıl davranması gerektiğine dair açıklamalar bulacaksınız.

İlk satışın mutluluğuna paha biçilemez. Onca sıkıntı sonunda başarmışsınızdır ve gerisinin geleceğini bilirsiniz. O yüzden yıllar geçse sektörler değişse de ilk satış unutulmaz. Hele de emlak sektöründe ilk satışınızdan sonra elde edeceğiniz kazanç ve kurumsal hayattaki maaş zehrinden kurtulmanın verdiği özgürlük duygusu tarif edilemez. İşte bu yüzden elinizdeki kitabın adı İlk Satışta Aşk’tır.

Kendi “İlk Satışta Aşk”ınızı bulabilmeniz dileğiyle…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.