İlk çeyrekte 1 milyon yeni abone

Telsim Vodafone sadece Vodafone markası ile yoluna devam edecek. Vodafone tarafından 30 Mart

30.03.2007 - 17:16 | MediaCat

Telsim Vodafone sadece Vodafone markası ile yoluna devam edecek. Vodafone tarafından 30 Mart günü Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen basın toplantısında şirketin CEO’su Attila Vitai, 31 Mart 2007 itibariyle Telsim Vodafone’un geçiş sürecini tamamladığını ve bu tarihten itibaren sadece ‘Vodafone’ markasının kullanılacağını açıkladı. Yapılan açıklamada, Mayıs 2006’da Vodafone’un Telsim’i satın almasından bugüne kadar müşteri sayısında önemli artışlar kaydedildiği ve 2007’nin ilk çeyreğinde 1 milyonun üzerinde yeni müşteri kazanıldığı belirtildi. Vodafone Türkiye’nin toplam müşteri sayısı bugün itibariyle 13,8 milyona ulaştı.

Vitai, yaptığı açıklamada “Her ay 300 adet Vodafone müşterisi ve 200 adet rakip operatör müşterisi olmak üzere 500 kişi arasında, bağımsız bir araştırma şirketi tarafından gerçekleştirilen anketin sonucuna göre müşterilerimiz bizden diğer GSM operatörü müşterilerine göre çok daha memnun. Bizim sözlerimizi yerine getirdiğimizi ve kaliteli hizmet sunduğumuzu belirlemişler. Ayrıca yapılan iletişim çalışmaları ve reklamların sonucunda bilinirliğimiz yüzde 57 artarken, Ocak satışlarımız Aralık satışlarımıza göre müthiş bir yükselme gösterdi” dedi.

Ortakları Nokia ve Motorola ile beraber yürüttükleri tüm çalışmalarda hızlı, etkin ve kaliteli hizmete odaklandıklarını ve farklı parametrelerle müşteri memnuniyetinin yanı sıra teknik verimliliği de ölçtüklerini belirten Vitai, “Bizim için önemli olan logonun kendisi değil, temsil ettiği şey. Bu logonun altında yenilikçi, farklı, kaliteli hizmet veren ve müşteriye ödediği paranın karşılığını aldığını hissettiren bir anlayış var. Biz uluslararası tecrübemizle yola çıkarak herkese meydan okuyoruz ve sınırlar ötesi tarifeyi Türkiye’ye taşıyoruz. Yarından itibaren çıkacak yeni tarifemizle her yerle, her operatörle ve ülkeyle dakikası 38 kuruşa konuşacaksınız. Üstelik bunun içine o faturalarda yazılan ve sonradan görülen minicik vergiler ve ek ödemeler de dahil. Ay sonu geldiğinde ödeyeceğiniz tek rakam, yaptığınız konuşmanın dakikası 38 kuruştan hesaplanan rakam olacak. Müşteri bunu istedi, biz de getirdik. Ayrıca bu fiyat yıl sonuna kadar aynı kalacak” açıklamasında bulundu.

Vodafone markasıyla yola devam edecek olan şirket, kutlamalar kapsamında 3 farklı etkinlik gerçekleştirerek pek çok ilke imza atacak. Etkinliklerin ilk ayağı 31 Mart Cumartesi günü Zeytinburnu-Kazlıçeşme’de kurulacak olan ve Türkiye’de şimdiye kadar kurulmuş en büyük çadır olma özelliğini taşıyan Vodafone Çadırı’ndaki ‘Red Party’. Hemen ertesi gün de Taksim’de Dikey Dans Show düzenlenecek. 15 metre yüksekliğindeki duvarlar üzerinden dans ederek inecek olan akrobatlar dört ayrı şovun sonunda izleyenlere de deneme şansı verecek. Bunların yanı sıra 1 Nisan Pazar gecesi Esma Sultan Yalısı’nda, Boğaz’ı kırmızıya boyayarak tüm İstanbullulara havai fişeklerle dolu görsel bir şölen sunacak olan Vodafone, bu gösteri için Paris’in milenyum kutlamalarını hazırlayan ekiple anlaşmış. Bu gösterinin Türkiye’de şimdiye kadar yapılacak en büyük ve en görkemli havai fişek gösterisi olacağını belirten Vitai, aktivitelerin yalnızca İstanbul ile sınırlı kalmayacağını, diğer illerde de tüm Vodafone mağazalarında tüketiciye verilmek üzere hazırlanan eşantiyonlar, hediyeler ve bedava içecekler olacağını söyledi. Ayrıca her yerde konserler verecek olan kırmızı Vodafone kıyafetli müzisyenler de olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.