İletişim sektörüne yeni bir PR ajansı

Eylül ayında halkla ilişkiler sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Köprü İletişim Danışmanlığı...

16.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Eylül ayında halkla ilişkiler sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Köprü İletişim Danışmanlığı, "iletişim köprüsü" alameti farikasıyla; uzun yıllar basında görev yapmış iki gazeteci -Sedat Pişirici ve Mustafa Kirman- tarafından kuruldu.

Sedat Pişirici, aralarında Yeni Asır, Hürriyet, Sabah gazetesinin yanısıra Ekonomist dergisi ve CNN Türk’ün bulunduğu medya kuruluşlarında görev yaptı.

Mustafa Kirman da, İzmir’de Güneş gazetesi ile başlayan gazetecilik mesleğini, Ankara merkezli Siyah Beyaz gazetesi ve İntermedya, Bakış gazetesi, Ünlem dergisi ile Su TV’nin de aralarında bulunduğu yayın organlarında sürdürdü.

Sedat Pişirici son olarak Sütaş’ta Danışmanlık görevi yaparken, Mustafa Kirman da MPR’da Kıdemli Medya Danışmanı olarak çalıştı. Pişirici ve Kirman, gerek basın gerekse halkla ilişkiler konusundaki deneyimlerini birleştirerek, Köprü İletişim’de bir araya geldi.

AJANS, KURUMLAR İLE MEDYA ARASINDA KÖPRÜ OLMAYI AMAÇLIYOR…
Sektörde medya ilişkileri ağırlıklı bir konumlanmaya giden Köprü İletişim, kurumlar/şirketler/markalar ile medya arasında köprü olmayı amaçlıyor. Kuruluşun ardından ilk olarak Viyana Büyükşehir Belediyesi’ne danışmanlık hizmeti veren Köprü İletişim, çeşitli sektörleri kapsayan müşteri portföyü ile iletişim ajansları arasında yerini güçlendirmeyi amaçlıyor.

medyaloji.net

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.