İletişim Fabrikası’na yeni müşteriler

İletişim Fabrikası, Ekim 2010 itibariyle Türkiye Aile Hekimleri Uzmanlık Derneğini (TAHUD) ve Özel Belgeli...

11.10.2010 - 00:00 | MediaCat

İletişim Fabrikası, Ekim 2010 itibariyle Türkiye Aile Hekimleri Uzmanlık Derneğini (TAHUD) ve Özel Belgeli, Özel Nitelikli ve Butik Otelciler (ÖZBİ) hizmet vermeye başladı. Didem Sökmen’in kendi adı ile 2008 yılında kurmuş olduğu ajans, 2010 yılı başından itibaren İletişim Fabrikası olarak yoluna devam ediyor. Ekip, farklı bir çok projeye imza atarken aynı zamanda butik oteller kapsamında Datça Villa Aşina ve Fethiye Yacht Butik Otel’e Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı organik ürün ağı Organikçe’ye, ressam Efsun Güneş’e, fotoğraf sanatçısı Oktay Bingöl ve Defne Burat’a, iletişim danışmanlık hizmeti veriyor.

Alanında en iyilerle çözüm ortaklığı kuran İletişlim Fabrikası, hizmet vereceği markaları için gerekli tüm birimleri bünyesinde tutmak yerine, alanında iyi olan ve aynı bakış açısına sahip olduğu markalarla çözüm ortaklığı kuruyor. Bunlar arasında Majör Design Workshop, Çağdaş Karasu Ajans, gibi ajanslar bulunuyor.

Animasyon ağırlıklı ve interaktif bir web sitesi yapım aşamasında olan İletişim Fabrikası, şu an için takipçilerine blog üzerinden ulaşıyor. Sosyal medya konusunda da oldukça önemli çalışmalar hazırlayan ekip, 2011 yılı itibariyle sektörde oldukça ses getirecek projeler hazırlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.