İçimdeki Lider

Duygu Alptekin Gürsu

“Liderliğin ABC’si denebilecek bir çalışmaya imza attığı için

Duygu Alptekin Gürsu’yu kutluyorum. Liderlik kavramının ne olduğunu, hayatın her alanında liderliğin en etkili ve verimli biçimde nasıl kullanılabileceğini her kesimden okurun ilgisini çekecek bir üslupla anlatıyor. Bu anlamda, İçimdeki Lider kucaklayıcı bir kitap.”

Dr. Cem Kozlu
Eski Başkan ve CEO, Yönetim Kurulu Üyesi, Yazar

 

“Elinizde bir cevher kitap tutuyorsunuz. En önemli konuları bir hap seklinde sunuyor. Her bir paragrafın üzerinde düşünüp, iyice sindirmek gerekiyor. Hiç acele etmeden okuyun. Zira yılların birikimi ve titiz çalışması bize bir başucu referans kitabı olarak sunulmuş.”

Alev Gökçe
Eski Coca-Cola Global Inovasyon Direktörü ve Danışman

 

“Gerçek hayattan .öyküler, zevkle uygulayabileceğiniz egzersizler, araştırmalardan örnekler… Kendi liderlik yolunuzu çizerken ihtiyaç duyabileceğiniz her şey tek kaynakta toplanıyor ve bence son satırları bitirdiğinizde kendinizde gerçekten önemli değişiklikler olduğunu fark ediyorsunuz.”

Ülgen Özmen Kuru
HR Dergi Genel Müdür Yardımcısı

 

“Liderlik, içimizdeki özü tanıyarak, ondan güç. alarak başlayan bir süre.. Duygu Alptekin Gürsu, bir kesif yolculuğu olarak anlatıyor bu süreci. Öğrenerek, değişerek ama kendimiz kalarak başarmanın anahtarlarını İçimdeki Lider’le veriyor bizlere.”

Aykut Aksu
EnerjiSA Stratejik Satın-Alma Projeleri Grup Müdürü

 

“Her şeyin hızla tüketildiği günümüzde hiç tükenmeyecek, hem kariyerinizin hem hayatınızın farklı dönemlerinde dönüp dönüp bakacağınız bir harita İçimdeki Lider. Liderliğin nerede başladığını, ne kadar size özel olduğunu anlamak, sadece kariyerinize değil hayatınıza da ışık tutacak.”

Birim Gönülşen Özyürekli
Visa Güneydoğu Avrupa Pazarlama Başkanı

 

“Duygu’nun liderlik koçluğu yaklaşımı, yöneticilerin liderlik becerilerini en üst seviyeye çıkarması konusunda hep çok etkili olmuştur. Artık bu kitapla, onunla bire bir çalışma sansı bulamamış her yönetici, Duygu’nun pratik, samimi ve gerçekçi tarzını deneyimleyip kendi liderlik yolculuğuna çıkma imkânı bulacak.”

Levent Gemici
Vodafone Strateji ve İs Geliştirme Direktörü

 

Kitaptan bir bölüm okumak için tıklayın.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.