ICCO’nun bir sonraki durağı Hindistan

ICCO’nun bir sonraki global zirvesi 4-6 Ekim 2006 tarihleri arasında Yeni Delhi’de gerçekleşecek.

24.07.2006 - 00:00 | MediaCat

Son dönemin en hızlı gelişen ülkelerinden biri olan Hindistan, iletişim dünyasının en önemli buluşmalarından birine ev sahipliği yapacak. Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği ICCO’nun bir sonraki global zirvesi 4-6 Ekim 2006 tarihleri arasında Yeni Delhi’de gerçekleşecek.

Ana temasını “En iyi işleri unut, sonraki işleri düşün” sloganın oluşturduğu zirveye katılacak olan halkla ilişkiler ajansları gelecekte gereksinim duyacakları kaynak ve becerileri keşfedecek ve bu sayede batının doğuya olan etkisinin değişmesiyle yaratılan yeni fırsatları öğrenme imkanı bulacaklar. Zirvenin öncelikli amaçlarından biri de katılımcılara müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik düşünebilme ve stratejilerini oluşturabilme becerisi kazandırmak olacak.

ICCO zirvesinin başlıca konularını, müşterilerin talep ettiği yeni servis ve yetkinler, yetenekli çalışanları çekmenin ve elinde tutmanın yolları ve yeni işbirliği metodları oluşturacak. Ayrıca Hindistan’ın çehresini değiştirme, Çin ve Hindistan’da her geçen gün ortaya çıkan fırsatların açık piyasa ekonomisine olan etkisi de zirvede tartışılacak konular arasında yer alacak.

Sadhguru Jaggi Vasudev’ın İçsel Huzur konulu bir sunum ile katılacağı zirvede, efsanevi dağcı Tensing Norgay’ın oğlu Jamling Norgay, Hindistan Ticaret Bakanı, COO ve The Next Practice’in kurucu ortağı Yann Risz, Mercer HR Consulting’in baş danışmanı Jeff Fuller ile dünyanın en büyük halkla ilişkiler şirketlerinin CEO ve yönetim kurulu başkanları da birer konuşma yapacak.

ICCO başkanı John Saunderszirveyi Hindistan’da yapma nedenlerini açıklarken hizmet verdikleri pek çok müşterinin Asya bölgesine yönelik stratejiler geliştirdiğini belirterek, bölgenin yeni ürün ve servisler açısından cazip bir pazar olduğunu ve aynı zamanda şirketlerin organizasyonel yapıları ve kültürleri üzerinde önemli ölçüde etkili olduğunu söyledi.

Saunders, “ICCO olarak bu durumu üyelerimize yansıtmak ve bölgenin cazibesini onlarla da paylaşmak istedik” diyerek söz konusu zirvenin bugüne kadar gerçekleşmiş olan ICCO zirveleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olacağını ekledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.