hurriyet.com.tr’den anlamlı kutlama!

Hurriyet.com.tr, 19 Ocak gecesi Babylon’da düzenlediği bir parti ile “2009 yılının internet sitesi” seçilmesini ve yeni açılan kanallarını kutladı...

21.01.2010 - 00:00 | MediaCat

Hurriyet.com.tr, 19 Ocak gecesi Babylon’da düzenlediği bir parti ile “2009 yılının internet sitesi” seçilmesini ve yeni açılan kanallarını kutladı. 2010 yılının ilk partisi olma özelliğini taşıyan gecede başta hurriyet.com.tr olmak üzere Hürriyet İnternet Grubu ailesinin tüm üyeleri, basın, blog yazarları ve iş dünyası bir araya geldi. Açılış konuşmasını Fatih Çekirge’nin yaptığı gecede Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Enis Berberoğlu da kısa bir konuşma yaptı. Ayhan Sicimoğlu & All Stars grubu ise şarkılarıyla geceye renk kattı.

Reklamcılar Derneği tarafından 2009 yılının “internet Oscar”ını kazanan hurriyet.com.tr, aldığı ödülün yanı sıra yeni açılan servislerini de önceki gece düzenlediği bir parti ile kutladı. Partiye, başta hurriyet.com.tr olmak üzere Hürriyet İnternet Grubu ailesinin tüm üyeleri, basın mensupları, blog yazarları ve iş dünyasının ileri gelen isimlerinden oluşan 200’ü aşkın davetli katıldı.

Hurriyet.com.tr Genel Yayın Yönetmeni Fatih Çekirge gecenin açılış konuşmasını yaparken kısa bir süre önce Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği görevine getirilen Enis Berberoğlu da kısa bir konuşma yaparak hurriyet.com.tr’nin yeni açılan servislerinden bahsetti. Eğlenceli gece Ayhan Sicimoğlu & All Stars grubunun şarkılarıyla devam ederken tüm davetliler hareketli şarkılarla dans ederek eğlendiler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.