MediaCat

Hogarth Akademi katılımcılarını bekliyor

Reklamcılık Vakfı ve Hogarth Istanbul’un eğitim programı Hogarth Akademi ile gençlere eğitim, staj ve iş olanağı sunulacak.

Hogarth Akademi katılımcılarını bekliyor

Reklamcılık Vakfı ve WPP bünyesindeki yaratıcı prodüksiyon ajansı Hogarth Istanbul, yeni nesil iletişim şirketleri ve yaratıcı sektörün artan nitelikli çalışan ihtiyacını karşılamak adına Hogarth Akademi eğitim programı için güçlerini birleştirdi.

Reklamcılık Vakfı’nın desteği ile Hogarth’ın uygulama deneyimi ve uzmanlığını gençlerle buluşturma hedefindeki Hogarth Akademi ile gençlere eğitim, staj ve iş olanağı sağlanması amaçlanıyor.

Hogarth Akademi ilk etapta dijital, grafik ve film prodüksiyonu alanlarında kariyer edinmeyi planlayan üniversite öğrencisi ve yeni mezunlara sektörü tanıtmayı, işin temel kavramlarını ve süreçlerini öğretmeyi planlıyor. Hogarth Akademi’de katılımcılar, alanlarında uzman, yıllardır reklamcılığın mutfağında çalışarak sektörde kendini kanıtlamış profesyonellerle bir araya gelecek ve akademik bilgiden ziyade işin mutfağını deneyimleyecek.

Dijital, grafik ve film prodüksiyonu alanlarında teknik ve pratik bilgilerin yer alacağı eğitime kasım ayının son haftası itibarıyla Reklamcılık Vakfı’nın sosyal medya hesapları ve internet sitesi üzerinden kayıt yaptırılabilecek, ön değerlendirme sonrası uygun bulunan başvurular kabul edilecek. Dijital ortamda verilecek eğitimlerin son günleri soru-cevap, tanışma ve sertifika teslimi için ajansta yüz yüze gerçekleşecek.

Dört haftalık eğitimlerin sonunda katılımcılara Reklamcılık Vakfı ve Hogarth tarafından verilen sertifika sunulacak. Hogarth, adaylar arasından seçilecek beş kişiye burs verecek. Program bitiminde sertifika almaya hak kazanan katılımcılar arasından mülakat yapılarak iş olanağı da sunulacak.

Hogarth Türkiye CFO’su Hilal Aygün “Hogarth Istanbul olarak en önemli vaadimiz kalite ve verimlilik. Hogarth Akademi projemizle hem bu yolculuğumuzda bizimle yürüyecek yol arkadaşlarımızı bulmak hem de kariyerinin başında olan gençlerimize yeni fırsatlar sunmak arzusundayız. Bu projeyle kariyerlerinin henüz başında olan gençlere sektörümüzü en yetkin ağızlardan dinleme ve bilinçli kariyer tercihi yapma konusunda destek olmaktan çok mutluyuz” dedi.

Reklamcılık Vakfı Başkanı Aslıhan Anarat Çötelioğlu ise, “Yeni yeteneklerin tespiti, sektöre kazandırılması, eğitim ve diğer yollarla meslek içinde desteklenmesi başlıca çalışma alanlarımızdan. Bu anlayışla Hogarth Akademi gibi önemli bir projeye imza atıyoruz. Hogarth gibi güçlü bir uluslararası ortakla gerçekleştirdiğimiz bu projede gençlere sadece Türkiye’de değil uluslararası arenada da kendilerini gösterme imkânı sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.