Her halinle meyhane

Meyhanedeyiz.biz'den tüm duyguları kucaklayan bir reklam filmi.

10.04.2019 - 15:50 | Gönül Hadımlı

Her halinle meyhane

Meyhane sizin için nedir? Sosyal meyhane portalı Meyhaneyiz.biz, meyhanenin tüm duyguları kucakladığını anlatan cesur bir reklam kampanyasıyla hedef kitlesiyle buluştu. BLAB imzalı reklam filminde toplum tarafından genelde eril mekânlar olarak algılanan meyhanelerin her düşünceye ve her duyguya açık olduğu, Meyhanedeyiz.biz’in kendine özgü duygusal tonuyla betimleniyor.

Toplumun normlarına ters düşen duygu ve düşüncelerin ötekileştirilmesi pratiğine meyhanelerde yer olmadığını ve meyhanelerin herkesi kucakladığını vurgulayan reklam filmi aynı zamanda pek de alışkın olmadığımız cesur sahneler barındırıyor içerisinde. Öyle ki, eşcinsel bir çiftin aşkını dostlarına ilan etmesine de reklam filminde tanıklık ediyoruz. “Meyhane sendir. Meyhane senin olduğun yerdir” sözleriyle Meyhanedeyiz.biz, meyhanenin karşılıklı saygı ve karşılıksız sevgi yuvası olduğunu ve ötekileştirmelere, nefret söylemlerine değil ama aşka, mutluluğa, hüzne açık olduğunu anlatıyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Meyhanedeyiz.biz
  • Reklam Ajansı: BLAB

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.