Her Colgate ürünü ile yaşasın okulumuz kampanyasını destekleyin

Colgate-Palmolive, Migros işbirliği ile TOÇEV’in, SHOW TV ve MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI işbirliği ile...

10.09.2008 - 11:25 | MediaCat

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesine bağlı Kargalı Köyü İlköğretim Okulu’nu tümüyle yenilemeye hazırlanan Colgate-Palmolive ve Migros, tüm Türkiye’yi Yaşasın Okulumuz Kampanyası kapsamındaki bu projeye destek olmaya çağırıyor. 11 Eylül–22 Ekim tarihleri arasında Migros’lardan alacağınız her Colgate ürünü ile siz de Kargalı Köyü öğrencilerinin daha iyi koşullarda eğitim almasına katkıda bulunabileceksiniz.

Colgate-Palmolive, Migros işbirliği ile TOÇEV’in, SHOW TV ve MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI işbirliği ile yürüttüğü “Yaşasın Okulumuz” kampanyası dâhilinde Şanlıurfa Siverek ilçesine bağlı Kargalı Köyü İlköğretim Okulu’nu yenileyerek, 2008–2009 öğretim yılında çocukların yüzünü güldürmeyi amaçlıyor. Migros ve Colgate-Palmolive, bu kampanya ile tüm Türkiye’yi de bu mutluluğa ortak olmaya davet ediyor. Eylül ayında başlayacak kampanya ile Migros’lardan alınan her Colgate ürünü, Kargalı Köyü İlköğretim Okulu öğrencilerinin daha iyi koşullarda eğitim almasına katkı sağlayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.