3M Scotchprint Graphics ile artık araç grafikleri de çevre dostu

Şirketlerin çevreye duyarlı politikaları çevreci 3M Scotchprint® Araç Grafikleriyle...

10.09.2008 - 11:10 | MediaCat

3M, çevreci ürün ve hizmetlerine bir yenisini daha ekliyor: Çevre dostu Scotchprint® Graphics Araç Grafikleri. Şirketlerin çevreye duyarlı politikaları çevreci 3M Scotchprint® Araç Grafikleriyle açıkhavaya taşınıyor.

Uçucu organik bileşimlerin doğaya salınımını minimalize eden yeni 3M™ 2800 UV mürekkep serisi ile Scotchprint® Graphics Yetkili Üreticileri çevreci araç grafikleri ve diğer açıkhava uygulamalarını üretmeye başlıyor. Çevreci Scotchprint® Graphics Araç Grafikleri, 3M’in esneme özellikli ve üç boyutlu yüzeylere kolayca uygulanabilen 2800UV mürekkebi sayesinde sadece 3M tarafından üretilebiliyor.

Günümüzde şirketler, faaliyet gösterdikleri, yaşadıkları topluma ve çevreye katkıda bulunmayı bir görev haline getiriyorlar. Özellikle küresel ısınma tehdidi ile karşı karşıya olduğumuz bu günlerde kendi alanında lider pek çok şirket global operasyonlarını çevreye zarar vermeden yürütüyor, geri dönüşümlü ürünler geliştiriyor ve çevre konusunda birçok faaliyette bulunuyor. Şimdi çevre dostu marka sahipleri, sadece araç grafikleri değil, diğer doğaya duyarlı açıkhava reklamcılığı uygulamalarını da 3M garantisi ile alabilecekler.

3M Scotchprint® Graphics ürünleri 3M™ Uyumlu Ürünler Sistemi™ Garantisi ile korunuyor. 3M™ Uyumlu Ürünler Sistemi™ Garantisi, sadece 3M malzemeleri kullanılarak 3M tarafından onaylanan baskı sistemlerinde 3M Scotchprint® Graphics Yetkili Üreticileri tarafından üretilmesi koşulu ile baskılı ürünün başına hiç birşey gelmeyeceğini, olası bir durumda ise ise 3M’in tüm zararları karşılayacağını garantiliyor. Uyumlu Ürünler Sistemi™ Garantisi; renk solması, yapışkanın bozulması, çatlama, soyulma ve çekme olasılıklarını kapsıyor.Her malzemeyi ayrı ayrı test eden 3M, yetkili üretici ağı ile her türlü ihtiyaç için en yaratıcı ve etkili çözümleri sağlıyor.

Açıkhava reklamcılığı sektörünün lideri 3M Scotchprint® Graphics, yarattığı baskı teknolojileri ve dijital baskı tüketim malzemeleri ile bina yüzeylerinden şirket filolarına, belediye otobüslerinden zeminlere kadar birçok alanı, kurum markaları için etkili ve geniş çaplı reklam mecraları durumuna getiriyor. Scotchprint® Graphics markalı ürünler, büyük formatta en renkli, en canlı ve en etkileyici baskı kalitesine sahiptir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.