MediaCat

Hayat Noel’de de kataloğa benzemez

Son kampanyasında hayata daha gerçekçi bakan IKEA Norveç’ten Noel alışverişine de dürüst bir bakış.

Norveç’te geçtiğimiz aylarda hayata geçirdiği kampanyasında ürünlerine hayatın o kadar da kusursuz olmayan anlarında yer veren IKEA, hayatın kataloğa benzemediğini Noel vesilesiyle yeniden hatırlatıyor.

TRY Oslo imzalı kampanyanın son halkası olan spot, izleyiciyi mutlu bir Noel akşamı için hazırlanmış kusursuz bir evdeymiş gibi karşılıyor ancak hayatın Noel’de de kataloğa benzemediği saniyeler içinde fazlasıyla kanıtlanıyor.

Noel koşuşturmasında biraz olsun rahat etmek isteyen müşterileri online alışverişe yönlendirerek noktalanan filmin yönetmenliğini Morten Borgestad üstleniyor.

“Hayat IKEA Kataloğuna Benzemez” kampanyalarının son derece olumlu tepkiler aldığını ve birçok kişinin IKEA reklamlarında hayatın gerçeklerini görmenin ne denli rahatlatıcı olduğunu söylediğini aktaran IKEA Norveç Pazarlama Direktörü Celin Kjenslie, “İnsanların ekranda görmeye alışkın olduklarının bir parça daha dürüst yanlarını yansıtmak için Noel öncesi dönemi de kaçırılmayacak bir fırsat olarak gördük” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.