Hayal gücüne yakıt gerek

Clif'ten çocukların hayal dünyalarına dair gerçekler.

18.07.2019 - 15:44 | Sencer Uçar

Ucu bucağı olmayan hayal dünyaları ve yaratıcılıklarıyla çocuklara hepimiz hayranız. Peki, yeterli miktarda yakıt alamadıklarında çocukların hayal dünyasında neler oluyor?

Organik ürünler sunan sağlıklı atıştırmalık markası Clif, bu sorunun yanıtını çocuklara yönelik ürün serisi Clif Kid için hazırladığı kampanyasında sunuyor. Callen-Austin imzalı kampanyanın reklam filmlerinde çocukların yakıtsız kalan hayal dünyalarına adım atan marka, çocukların, yakıt olmadığı için hayal dünyalarını bir kenara bırakmalarını ve sıkıntıdan patlamalarını gözler önüne seriyor.

“Reklamlarımızla geleneksel çocuk ürünleri reklamcılığı trendlerine karşı gelmeyi; kusursuz ebeveynlerle çevrelenmiş, bitmek bilmeyen enerjileriyle olağanüstü mutlu çocukların idealleştirilmiş dünyalarını sunmaktan ziyade filmlerimizi çocuk yetiştirmeye dair gerçekler zeminine oturtmayı seçtik” diyen Callen-Austin Kurucusu ve CCO’su Craig Allen, filmlerin, her ebeveynin bildiği gerçekleri yakalamasını istediklerini belirtiyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Clif Bar & Company
  • Reklam Ajansı: Callen-Austin
Kaynak: Ad Age

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.